Kdo je kouč a potřebuji ho i já?

Koučing je proces, při kterém vám kouč pomůže definovat konkrétní cíle, společně vytvořit postup a motivaci k tomu, abyste cíle dosáhli. Kdy bych se měl obrátit na kouče?

Celý článek

10 tipů jak myslet pozitivně

Víte, že se dá pozitivní myšlení natrénovat? Mluvte pozitivně, zaměřte svou mysl na úspěch, ignorujte negativní myšlenky, naslouchejte ostatním atd. Čtěte rady, jak myslet pozitivně!

Celý článek

Co úspěšní nedělají o víkendu?

Úspěšní lidé mají spoustu věcí společných. Mezi ně patří i způsob, jakým tráví víkendy. Přečtěte si o 4 věcech, které úspěšní o víkendech nedělají.

Celý článek

Jak na životopis, který zaujme

Chystáte se na psát životopis a ptáte se, jak na to, abyste zaujali? Držte se našich rad. Určitě nešlápnete vedle!

Celý článek

21 nejzajímavějších faktů o Youtube

Věděli jste, že Youtube založili 3 bývalí zaměstnanci PayPal nebo že byl původně zamýšlený jako seznamovací stránka? To a další zajímavosti se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

SNAPCHAT + 10 zajímavostí, které jste možná nevěděli

Věděli jste, že původní název Snapchatu byl Picaboo a že je v USA je 10. nejstahovanější aplikací v AppStore? To a mnohem víc o Snapchatu v dnešním článku.

Celý článek

7 tipů pro vyšší návštěvnost webu

Jedna věc je, že lidé web navštíví a druhá, jestli se na něj také vrátí. Jak dosáhnout toho, aby lidé webovou stránku navštěvovali co nejvíce?

Celý článek

6 věcí, které úspěšní zvládnou ještě před snídaní

Úspěšní lidé využívají svůj čas na maximum, a proto vstávají kolem 6:00. Vědí, že ráno budou mít největší klid, aby stihli spoustu věcí. Čtěte, jaké to jsou.

Celý článek

Blog vs. Vlog. Kdo s koho?

O čem je potřeba se dnes zmínit, je trend, kterým se blogování ubírá. Z blogerů se postupně stávají vlogeři (video blogeři). Čtěte více o žhavé novince s názvem vlogy.

Celý článek